Pakten'de Kariyer

Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş olarak, müşteri odaklı anlayışı kendisine ilke edinmiş olan şirket organizasyonu içerisinde, stratejik hedeflere ulaşabilmek için nitelikli işgücünü oluşturmak ve çalışan memnuniyeti ile kurum aidiyetini üst düzeyde tutacak proaktif insan kaynakları uygulamaları ile etkili ve motive edilmiş bir organizasyon geliştirmeyi hedefliyoruz.

Pakten ailesine katılan biri, sadece işe gireceği pozisyon için değil geleceğin yöneticisi olacak bir Pakten’li olarak değerlendirilir. Yönetici olma isteğine ve potansiyeline sahip kişiler Pakten ailesine katılır. Bir başka deyişle Pakten’de yöneticilerimizi içimizden yetiştiriyoruz!

Bu bağlamda iyi bir takımla çalışmanın önemine inanıyoruz. İşe alımda doğru yeteneklerin seçilmesi ve yerleştirilmesi ve ayrıca mevcut yeteneklerimizin elde tutulması, geliştirilmesi ve geleceğe dönük yedekleme çalışmaları, oluşturduğumuz “Yetenek Yönetimi Projesi” kapsamında devam etmektedir.

“Kişisel verilen işlenmesine ilişkin aydınlatma metni’’ ni okudum, kabul ediyorum. Özgeçmişim ile özel nitelikli kişisel verilerimi iletmem halinde bu verilerimin ‘’Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’’ uyarınca ‘’ Kişisel veriler’’ kısmında belirtilen kapsamda işlenmesine rıza gösteriyorum.

Özgeçmişimin aday havuzuna kaydedilmesini, başvurduğum pozisyon dışında başkaca pozisyonlar için de değerlendirilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve paylaşılmasını kabul ediyorum.