Blog
Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek arabaları, bebeğinizle yapacağınız gezintileri çok daha kolay, pratik ve konforlu hale getiriyor. Hem uzun hem de kısa süreli yolculuklarda bebeğin rahat etmesi, ebeveynin sürüş esnasında ve sonrasında sorun yaşamaması için pek çok marka çeşitli özelliklere sahip bebek arabası modelleri tasarlıyor. Farklı ailelere hitap eden ürünler arasından seçim yaparken yaşadığınız bölgeden çocuklarınızın sayısına, yaşam tarzınızdan özel ihtiyaçlarınıza kadar pek çok etkeni göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yazımızı okuyarak bebek arabası seçilirken dikkat edilmesi gereken noktaları inceleyebilir, sonrasında en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Anne, Bebek,
Bebeklerde Uyku Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bebeklerin kaliteli ve deliksiz bir uyku uyumalarına yardımcı olmak adına belli bir dönemden sonra verilen uyku eğitimi, farklı metotlar ile gerçekleştirilebiliyor. Esasında bu metotların tümü bebeğin kendi kendine uykuya dalabilmesini amaçlıyor. Bebeklerde uyku eğitimi için doğru zamandan annelerin en çok tercih ettiği yöntemlere kadar en temel bilgilere yazımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İşte bebeklerde uyku eğitimi hakkında bilmeniz gerekenler…

Anne, Bebek
Yenidoğan Bebek Banyosu İçin Faydalı Öneriler

Minicik ve hassas vücuduna dokunmaya kıyamadığınız yenidoğan bebeğinizin banyosunu yaptırırken işinizi kolaylaştıracak tüyolar mı arıyorsunuz? O halde yazımız tam size göre! Yenidoğan bebek banyosu ile ilgili faydalı öneriler almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Anne, Bebek
İdrar Kaçırma Nedenleri ve Tipleri

Üriner inkontinans, kişide istemsiz idrar kaçırma, idrarı tutamama veya mesane (idrar torbası) kontrolünün kaybıdır. Farklı özelliklere ve yaşam tarzlarına sahip kişilerin günlük hayatlarını olumsuz olarak etkileyen bir rahatsızlık. Hem kadın hem de erkeklerin yaşayabildiği bu durumun nedenlerini ve idrar kaçırma tiplerini yazımızda bulabilirsiniz.

Yetişkin Bakımı
Yaşam Tarzına Uygun Yetişkin Bakım Ürünü Nasıl Seçilir

İdrar kaçırma sorunu olan ya da herhangi bir rahatsızlıktan ötürü tuvalete gidemeyen kişilerin hayatını kolaylaştıran yetişkin bakım ürünleri, farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanıyor. Yetişkin hasta bezi ya da emici külot ürünlerinden yaşam tarzınız için en uygun olanını nasıl seçmelisiniz yazımızda bulabilirsiniz.

Yetişkin Bakımı