Markalarımız
 • Önlem
  Önlem Bebek Bezi

  Yeni Önlem Bebek Bezi Ultra Konfor & Kuruluk Sistemi sayesinde bebeğinizi esnek yapısıyla sarar. Yumuşak ve pamuksu üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer ve sıvıyı bezin iç bölgesine eşit dağıtır. Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder. Bebeğinizin cildinde uzun süre kuruluk sağlar. Alman Dermatest Laboratuvarları’nda yapılan klinik testler sonucu en üst seviye olarak belirlenen ‘5 Star Premium Segment’(5 yıldızlı üstün segment) derecesiyle bebeklerin cildini özenle koruduğu ve hassas cildine uyum sağladığı kanıtlanmıştır.

  İNCELE
 • Önlem
  Önlem Yetişkin Hasta Bezi

  Önlem Yetişkin Hasta Bezi, sızdırmaz koruma kalkanı sayesinde idrar kaçırma sorunu yaşayanların kendilerini güvende ve kuru hissetmelerini sağlar. Alman Dermatest Laboratuvarları’nda yapılan klinik testler sonucu en üst seviye olarak belirlenen ‘5 Star Premium Segment’ (5 yıldızlı üstün segment) derecesiyle kullanıcıların cildini özenle koruduğu kanıtlanmıştır.

  İNCELE
 • Joyful
  Joyful Bebek Bezi

  Yeni Joyful Bebek bezi , Dörtlü Flexible Comfort System ( Esnek Konfor Sistemi ) sayesinde bebeğinizi esnek yapısıyla sarar . Bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Yumuşak üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer. Bez üzerinde sıvıyı eşit dağıtır. Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder. Alman Dermatest Laboratuvarları’nda yapılan klinik testler sonucu en üst seviye olarak belirlenen ‘5 Star Premium Segment’ (5 yıldızlı üstün segment) derecesiyle bebeklerin cildini özenle koruduğu ve hassas cildine uyum sağladığı kanıtlanmıştır.

  İNCELE
 • Bebbe
  Bebbe Bebek Şampuanı

  Bebbe Bebek Şampuanı özel geliştirilmiş göz yakmayan formülü ve yumuşak yapısı ile bebeğinizin hassas cildini kurutmadan, saç ve saç derisini nemlendirerek, tahriş etmeden nazikçe temizler. Bebbe Bebek Şampuanı, rahatlatıcı ve hoş kokusu ile bebeğinizin banyo keyfine keyif katar.

  İNCELE
 • Holder
  Holder Yetişkin Hasta Bezi

  Holder Yetişkin Hasta Bezi, çift katlı süper emici bölgesi ile idrar kaçırma sorunu yaşayanların kendilerini güvende ve kuru hissetmelerini sağlar. Alman Dermatest Laboratuvarları’nda yapılan klinik testler sonucu en üst seviye olarak belirlenen ‘5 Star Premium Segment’ (5 yıldızlı üstün segment) derecesiyle kullanıcıların cildini özenle koruduğu kanıtlanmıştır.

  İNCELE
 • cureleX
  Curelex Yetişkin Hasta Bezi

  Curelex Yetişkin Hasta Bezi, nefes alan yan yüzeyleri sayesinde idrar kaçırma sorunu yaşayanların rahat ve güvende hissetmelerini sağlar.

  İNCELE
 • honey
  Honey

  Honey sıvı el sabunu özel formülü ve cilde uyumlu özelliği ile cildinizin doğal koruyucu örtüsünü bozmadan nemlendirerek temizler. İçeriğindeki özel parfümü ile güzel bir koku ve ferahlık verir.

  İNCELE